Hoofdmenu
Bestuur
Verenigingen
Districtscompetitie
Persoonlijke Kampioenschappen
Foto Archief



    
Mededelingen

16-05-2024

Het Competitieopgave formulier voor het seizoen 2024-2025 staat op de site (li rijtje)
Deze kan door de verenigingsecretaris ingevuld worden en VOOR 15 JUNI gestuurd te worden naar de competitie wedstrijdleider Herman Kosse (hermanwlcomp@knbb-noo.com).

      



Gewestelijke tussenronde 2023-2024 (gegevens van 26-05-2024 locaties onder voorbehoud)

De adresgegevens (en eventueel contactpersoon) van de te spelen locaties staan per klasse en poule op de onderstaande bestanden 
Bestand met Overzicht lokaliteiten vervolgrondes 2023-2024  document Locaties versie 3  2024-4-2
Bestand met Overzicht vervolgrondes 2023-2024  -document alle kampioenen 2023-2024
versie datum 14-05-2024
Op de site van het gewest vind je actuele informatie m.b.t. de gewestelijk ronden https://www.knbb-gewestnon.nl/page/89-teams 

Zodra de afgevaardigde teams bij ons bekend zijn zal achter (NOO 1, 2 of 3 ) de Teamnaam die door is komen te staan.


Let op!! tijdens de tussenronden zelf voldoende schrijvers meenemen!!!!!!
Onderstaande ploegletter (A,B of C) staat ook voor speelrooster!! Let op dit is een vast speelrooster!!!!
Houd hier rekening mee met de team indeling wanneer er met meer dan drie personen gespeeld gaat worden.
Dit zijn de juiste poule-indeling en uitslagen en standen vindt u op: http://www.biljartpoint.nl/index.php?district=68
er wordt gespeeld met het 7 punten systeem (matchpunten worden niet meer gerekend)

Wedstrijdleiders,


Ik heb nog een paar kleinigheden voor komend weekeinde 25 en 26 mei.
In sommige districten wordt niet met beurtenlimiet gespeeld.
Volgende week
is er in alle klassen een beurtenlimiet.
Als een partij niet uit is na maximaal beurten wint de speler met hoogste
carambolepercentage maar krijgt maar 1 punt en verliezer krijgt 0 punten.
Er wordt (zoals ik al eerder schreef) gespeeld met/om partijpunten.
Aanvang is 11.00 uur. Als een locatie niet open is dan mag het later.
Als 2 (of meer) spelers in zelfde interval zitten mag het team zelf de volgorde bepalen.

Ik stuur nog wel even het WRLC mee van 2023/ 2024 zodat men altijd op de hoogte is.

Geef de wedstrijdleider op locatie de juiste info.

Groet, Harrie Ploeger
Wedstrijdleider Gewest NON teamcompetitie

https://www.carambole.nl/sites/default/files/userfiles/Reglementen/Carambole
/WRLC%20vanaf%202023-2024%20%28versie%2029-07-2023%29.pdf

- Zaterdag 25 mei 2024  aanvang 11:00
B-1:  2 afgevaardigde NOO ( Max 60 beurten)
Gewest NON - Regio Noord, Poule 1  ( A: Friesland 1: Team N Joy 1, B: Groningen/drenthe 2: team BC Havenstad 02, C: Zwolle 2: team H.Z.W. 1 )district Friesland, plaats N- Joy - Noordkade 107 te Drachten
(Winnaar poule 
Groningen/drenthe 2: team BC Havenstad 02)
Gewest NON - Regio Noord, Poule 2 ( A: Zwolle 1:
Team HGL 11/Brouwers Mannenmode, B: Friesland 2 : Team BC de Nostalgie 2 , C: NOO2:  Team Phoenix 11 )district Zwolle e.o. plaats BV het zwarte water - Achterstraat te Genemuiden
(Winnaar poule Zwolle 1: Team HGL 11/Brouwers Mannenmode)
Gewest NON - Regio Noord, Poule 3 ( A: NOO 1 :Team Phoenix 12, B: Groningen/Drenthe 1: Team de Harmonie (gr) 03, C: Friesland 3: Team N Joy 2 )district NOO , plaats De Klaampe - Beeklaan 1 te Westerhaar 
(Winnaar poule Groningen/Drenthe 1: Team de Harmonie (gr) 03,)
B-2: 2  afgevaardigden NOO
( Max 60 beurten)
Gewest NON - Regio Noord, Poule 1 ( A: Groningen/drenthe: Team WBC '68 03 , B: Friesland 2 : Team De Klameare , C:N NOO 2 : Team Phoenix 13)district Groningen/Drenthe, plaats .WBC '68 - Raadhuisstraat 17 te Wildervank. (Winnaar poule Friesland 2 : Team De Klameare)
Gewest NON - Regio Noord, Poule 2 ( A: NOO1:  Team Mans Genoeg 8, B:  Zwolle e.o. 2: Team de Bleistarte 21 , C: Friesland 3: Team BC Gorrdijk 6 )district NOO, plaats Mans Genoeg - Nieuweweg 4 te Marienberg
(Winnaar poule NOO1:  Team Mans Genoeg 8)
Gewest NON - Regio Noord, Poule 3 ( A: Friesland 1: Team Rammekoppen Sumar, B: Zwolle e.o. 1: Team 't Westeinde 21, C: Groningen/drenthe 2: Team Kiek'n wat 't wordt 01 )district Zwolle e.o. plaats .
't Westeinde - Burg Baxlaan 117 te Nieuwleusen (Winnaar poule Groningen/drenthe 2: Team Kiek'n wat 't wordt 01)
C-1:  2 afgevaardigden NOO
( Max 30 beurten)
Gewest NON - Regio Noord, Poule 1 ( A: Zwolle e.o.1: Team Auto veld Steenwijk 1, B: Groningen/drenthe 2: Team Valthermond 01, C: NOO 2 : Team De Kroeg 1)district Zwolle e.o., plaats DOS Hattem-  Veenburgweg 15 te Hattem (Winnaar poule Zwolle e.o.1: Team Auto veld Steenwijk 1)
Gewest NON - Regio Noord, Poule 2 (A: Groningen/drenthe 1: Team De Harmonie  gr 4, B: Friesland 1: Team Lollum Waaxens 5 , C: Zwolle 3: Team KBC 1911 1)district Groningen/drenthe, plaats ABC '08 - Bremstraat 16 te Assen.
(Winnaar poule Zwolle 3: Team KBC 1911 1)
Gewest NON - Regio Noord, Poule 3 ( A: NOO 1 : Team Fraans Marie 1, B: Zwolle e.o. 2 : Team De Bleistarte 1, C: Friesland  2: Team BV Noardeinde Workum)district NOO, plaats Phoenix- d Vos van Steenwijklaan 34C  te Coevorden.
(Winnaar poule NOO 1 : Team Fraans Marie 1)
C-2: 3 afgevaardigden NOO
( Max 40 beurten)
Gewest NON - Regio Noord, Poule 1 ( A: NOO 1 : Team Harwig 1, B: Friesland 2: Team BC DTD 1, C: Groningen/drenthe  2 :Team BC Aduard 01)district NOO, plaats .Padberg- Julianastraat 26 te Dedemsvaart. (Winnaar poule NOO 1 : Team Harwig 1)
Gewest NON - Regio Noord, Poule 2 ( A: Zwolle 1 Team De Trefkoele 1 , B: Friesland 1: Team Jan Wiemers 3, C: NOO 2: Team 't Aahoes 1 )district Zwolle e.o. , plaats .BC de IJssel - Boven Nieuwstraat 36 te Kampen.
Winnaar poule NOO 2: Team 't Aahoes 1)
Gewest NON - Regio Noord, Poule 3 ( A: Groningen/drenthe 1: Team Biljartschool.nl 05, B: Zwolle e.o. 2: Team HBC 2, C: NOO 3 Team Carambole 13 )district Groningen/Drenthe
plaats .ABC '08 - Bremstraat 16 te Assen.Winnaar poule :Groningen/drenthe 1: Team Biljartschool.nl 05 )
C-3: 3 afgevaardigden NOO
( Max 40 beurten)
Gewest NON - Regio Noord, Poule 1 ( A: Groningen/drenthe 1: Team Central 02, B: Zwolle 2 : Team  HBC 4 C: NOO 3: Team Harwig 6)district Groningen/Drentheplaats .de zeven wolden - Hoofdweg 81 A te Kolham.Winnaar poule NOO 3: Team Harwig 6)
Gewest NON - Regio Noord, Poule 2 ( A: Zwolle 1: KBC 1911 2 , B: 
NOO1 team Hoogenweg 1  , C: Friesland 2 : Team Dronrijp 3  Niek Feenstra)district Zwolle e.o.plaats SMR - Veenburgweg 15 te Hattem Winnaar poule Friesland 2 : Team Dronrijp 3  Niek Feenstra)
Gewest NON - Regio Noord, Poule 3 ( A: Friesland 1: Team  BC Sneek 3 B: NOO  2: Team Phoenix 6
, C: Groningen/drenthe 2: Team de Harmonie (ws) 06)district Friesland
plaats .BC Sneek - Alexanderstraat 3 te Sneek Winnaar poule NOO  2: Team Phoenix 6)
C-4: 3 afgevaardigden NOO  
( Max 60 beurten) (mits groningen /drenthe bij eerste 2 in poule district anders NOO 4)
Gewest NON - Regio Noord, Poule 1 ( A: NOO 1: Team De Herberg 3, B: Zwolle e.o: Team de IJssel 4, C: NOO 4 Team De Scholle 6 )district NOO
plaats de Scholle - van Alewijkstraat 32  te Beerzerveld Winnaar poule NOO 1: Team De Herberg 3)
Gewest NON - Regio Noord, Poule 2  ( A: Zwolle e.o. 1 Team UBC 2016 2 B:  NOO 2: Team De Scholle 7 , C: 
NOO 3: Team Hoogenweg 3)district Zwolle e.o.plaats ..BV Ens - G.J. Gillotstraat 29 te Ens Winnaar poule NOO 3: Team Hoogenweg 3)

- Zondag 26 mei 2024 aanvang 11:00
A klasse: 1 afgevaardigde NOO
( Max 60 beurten)
Gewest NON, Poule 1 ( A: Groningen/drenthe 1: Team de Harmonie (gr) 01, B: Friesland 1 : Team Noordeling 3, C: Twente 2: Team de Haven 2 )district Groningen/Drentheplaats de Harmonie - Burg Schonfeldsingel 37 A te Winschoten Winnaar poule Friesland 1 : Team Noordeling 3)
Gewest NON, Poule 2 ( A: Twente 1 : Team Stokkers 1, B: Zwolle 1: Team Jan Zed Steenwijk 2, C: Berkel en Singel 2: Team Ellenkamp )district Twente
plaats .de Haven -Industriestraat 206 te Hengelo.Winnaar poule  Zwolle 1: Team Jan Zed Steenwijk 2
Gewest NON, Poule 3 ( A: 
Berkel en Singel 2: Team  B: 't Stuupke 9Team Carambole 7 C: Groningen/drenthe 2: Team Emmen '65 sensinstoretail)district Berkel en Singelplaats Bousema - Zutphenseweg 35 te Lochem Winnaar poule Groningen/drenthe 2: Team Emmen '65 sensinstoretail)

Dames bekercompetitie: 3 afgevaardigden NOO
( Max 60 beurten)
Gewest NON, Poule 1 ( A: Distric Berkel&Singel: Team Bousema Lochum., B: District Berkel&Singel: Team Carginjes, C: District: Team  )district berkel & Singel plaats Bousema Lochem - Zutphenseweg 35 te Lochem Winnaar poule Berkel & Singel: Team Bousema Lochum)
Gewest NON, Poule 2(  A : 
District Twente: Team Komt uut Twente, B: District Berkel&Singel: Team BC Ivoor 2 C:District D&O: Team Team Doetichem)district Twente plaats .'t Wilbert - Oude Bornseweg 136 te Hengelo Winnaar poule : district - team)
Gewest NON, Poule 3 ( A:
District Berkel&Singel: Team Driesprong 1, B: District Berkel&Singel: Team BC Ivoor Groenlo 1, C: District: D&O Team BV van Dorth)district berkel & Singel plaats De Driesprong - Plein zuid 12 te Aalten .Winnaar poule Team BV van Dorth)
Gewest NON, Poule 4 ( A:
District: Team Districtteam Zwolle e.o. B: District: NOO Team.Harwich Girls, C: District Groningen/drenthe: Team de 4 B's)district Zwolleplaats KBC 1911 -  Anjerstraat 18 B te Kampen Winnaar poule Team.Harwich Girls)
Gewest NON, Poule 5 ( A: 
District:NOO Team Dames Phoenix, B: District NOO: Team Lady's Adventure 1, C: District Twente: Team Dreamgirls)district .NOO plaats Phoenix - d Vos van Steenwijklaan 34C  te Coevorden Winnaar poule Team Dames Phoenix)

Beslissings wedstrijd gewest C-4 nummers 2 spelen extra wedstrijd voor plaatsing finale 
 (Datum: 29 mei om 19:30 en Lokatie: (De Herberg te Ommen.)
In de C-4 klasse speelt 'n District : Zwolle e.o: Team de IJssel 4 een beslissings wedstrijd tegen District:  NOO 2: Team De Scholle 7  Uitslag ( ----)

Gewestelijke finales 2023-2024 Bijgewerkt 26-05-2024  

Let op!! tijdens de finales zelf voldoende schrijvers meenemen!!!!!!
Kampioenen van de gewestelijke finale plaatsen zich voor de Simonis Biljartlakens Landsfinale welke gehouden wordt in juni.
Dit zijn de juiste poule-indeling en uitslagen en standen vindt u op: http://www.biljartpoint.nl/index.php?district=68

De adresgegevens (en eventueel contactpersoon) van de te spelen locaties staan per klasse en poule op de onderstaande bestanden 
Bestand met Overzicht lokaliteiten vervolgrondes 2023-2024 
document locaties versie 3 2024-4-2
Bestand met Overzicht vervolgrondes 2023-2024  --Excelbestand alle kampioenen versie 8  ( wedstrijdleider comp gewest NON Harrie Ploeger)

Op de site van het gewest vind je actuele informatie m.b.t. de gewestelijk ronden https://www.knbb-gewestnon.nl/page/89-teams 

Teamleiders van geplaatste teams voor de gewestelijke finale.
Wedstrijdleiders van organiserende verenigingen.

Uw team heeft zich geplaatst voor de Gewestelijke finale voor teams seizoen 2023 / 2024 Van harte gefeliciteerd met het behaalde resultaat. Hoe nu verder ?
 
U dient zich een kwartier voor aanvang zich te melden bij de wedstrijdleiding. (Te laat komen zonder kennisgeving, betekent uitsluiting voor het toernooi).
Uw team speelt totaal 2 matches en
er wordt gespeeld met het 7 punten systeem (matchpunten worden niet meer gerekend)
U mag spelen in een wisselende samenstelling, voor aanvang opgeven aan de wedstrijdleiding en rekening houden met het wedstrijdrooster.
Als het toernooi eenmaal is begonnen mag er geen teamwijziging meer worden doorgevoerd.
Als u met uw team rouleert, betekent dat, dat er spelers zijn die maar één wedstrijd spelen, hiervoor heeft u zelf gekozen.
Houdt wel rekening met het wedstrijdschema. Het schema wordt niet veranderd t.b.v. roulerende teams. Schema staat vast!

• Het spelen van een dubbelpartij is onder geen beding toegestaan.
• Alleen de opgegeven spelers mogen meespelen.
• Denkt u aan de voorgeschreven biljartkleding.
Arbitreren (wordt door de districten verzorgd) en schrijven dient u zelf te verzorgen, dus neem als het kan schrijvers mee.

Er wordt gespeeld volgens de regels van de KNBB, deze regels liggen vast en kunnen nooit een onderwerp van discussie zijn.
De opgegeven spelers moeten een officieel teammoyenne hebben.
Voor meer informatie zie de site van het gewest.


Zaterdag 1 juni 2024  aanvang 11:00
B-1
Gewest NON- Regio Noord ( Winnaars van Poule: 1 
A District: Groningen/drenthe 2: team BC Havenstad 02 ,B District: Zwolle 1: Team HGL 11/Brouwers Mannenmode en 3 C DistrictGroningen/Drenthe 1: Team de Harmonie (gr) 03,) , district Groningen/Drenthe plaats Ca-Re - J.P. Santeeweg 17 te Nietap Winnaar Finale : district - team)
B-2
Gewest NON - Regio Noord( Winnaars van Poule: 1 A 
DistrictFriesland 2 : Team De Klameare ,2 B DistrictNOO1:  Team Mans Genoeg 8  en 3DistrictGroningen/drenthe 2: Team Kiek'n wat 't wordt 01 , district Zwolle plaats 't Westeinde - Burg Baxlaan 117 te Nieuwleusen Winnaar Finale : district - team)
C-1
Gewest NON - Regio Noord( Winnaars van Poule 1
A
DistrictZwolle e.o.1: Team Auto veld Steenwijk 1 2 B DistrictZwolle 3: Team KBC 1911 1 en 3 C DistrictNOO 1 : Team Fraans Marie 1, ddistrict Friesland plaats BC Gorredijk - Leitswei 17 te Gorredijk .Winnaar Finale : district - team)
C-2
Gewest NON - Regio Noord( Winnaars van Poule 1 A
DistrictNOO 1 : Team Harwig 1, 2 B DistrictNOO 2: Team 't Aahoes 1 en 3 C District:Groningen/drenthe 1: Team Biljartschool.nl 05 )district Frieslandplaats .Jan Wiemens - Legeweg 33 te Dokkum..Winnaar Finale : district - team)
C-3
Gewest NON- Regio Noord( Winnaars van Poule 1 
A District: NOO 3: Team Harwig 6 2 B  DistrictFriesland 2 : Team Dronrijp 3  Niek Feenstra en 3 C DistrictNOO  2: Team Phoenix 6), district  NOOplaats Harwig - Ommerweg 1  te  Den Ham .Winnaar Finale : district - team)
C-4
Gewest NON- Regio Noord ( Winnaars van Poule 1 
A DistrictNOO 1: Team De Herberg 3 2 B District: NOO 3: Team Hoogenweg 3) en 3 C District: Team )district NOOplaats .De Scholle - van Alewijkstraat 32 te Beerzerveld .Winnaar Finale : district - team)

- Zondag 2 juni 2023
aanvang 11:00
A klasse
Gewest NON,
( Winnaars van Poule 1 A DistrictFriesland 1 : Team Noordeling 3, 2 B District: Zwolle 1: Team Jan Zed Steenwijk 2) en 3 C DistrictGroningen/drenthe 2: Team Emmen '65 sensinstoretail )district .Zwolle plaats .Francois Mingaud -Parade 6 te Steenwijk Winnaar Finale : district - team)

Dames bekercompetitie
Gewest NON , (
Winnaars van Poule 1 A DistrictBerkel & Singel: Team Bousema Lochum, 2 B District: Team en 3 C District: D&O Team BV van Dorth)district Doetichem plaats Slootermeer - Varsselderseweg 9 te Etten Winnaar Finale : district - team)
Gewest NON , ( Winnaars van Poule 4 A District: NOO Team.Harwich Girls, 5 D District: NOO Team Dames Phoenix en nr 2 poule 4 C District: Zwolle e.o. Team Districtteam Zwolle e.o en nr 2 poule 5 B  District Twente: Team Dreamgirls)district Groningen/Drenthe plaats BC Havenstad - Afwateringskanaal 91 te Farmsum Winnaar Finale : district - team)

Landsfinale (gedecentraliseerd) 2023-2024 (Bijgewerkt 01-04-2024

Let op!! tijdens de Landsfinale VERPLICHT 1 Arbiter en 1 Schrijver meenemen!!!!!!


De wedstrijdenuitslagen van de landsfinale zijn te volgen via: https://www.biljartpoint.nl/index.php?district=24
De uitslagen worden namelijk gelijk ingevoerd als wedstrijd gespeeld is.

Locatie: Zal gedecentraliseerd plaats vinden!!
datum: 15 en 16 juni 2024 - aanvang 09:00
C-1, C-2, C-3, C-4 + A-klasse + dag biljarten teams Libre + NK open Jeugd
datum: 22 en 23 juni 2024 aanvang  09:00 B-1 en B-2 + Dames beker + Parkinson toernooi + dag biljarten teams Driebanden

Meer informatie: Toegang gratis
Meer info: https://www.knbb.nl/simonislandsfinale


Aanvang 9:00
- Zaterdag
15 juni 2024
A- Klasse

Locatie
: Rumpt (Carambole)
C-2 klasse:
Locatie: Almere (Almere '83)
C-4 Klasse
Locatie
: Oegstgeest (BCO)
Dag biljarten teams Libre
Locatie
: Naaldwijk (het Groene Hart)
NK Open Jeugd
Locatie
: Rumpt (Carambole)
- Zondag 16 juni 2024
C-1 Klasse
Locatie
: Almere (Almere '83)
C-3 Klasse
Locatie
: Naaldwijk (het Groene Hart)
- Zaterdag 22 juni 2024
B-1 Klasse

Locatie
: Almere (Almere '83)
B-2 Klasse
Locatie
: Naaldwijk (het Groene Hart)
Dag biljarten teams Driebanden
Locatie
: Oegstgeest (BCO)
Parkinson toernooi
Locatie
: Oegstgeest (BCO)
- Zondag 23 juni 2024
Dames Beker
Locatie
: Oegstgeest (BCO)
18-12-2023

De eerste helft van de competitie zit erop. voor de tweede helft van de competitie zijn de moyennes herzien het bestand hiervoor vind u bovenaan de pagina.
Het Excel bestand met de vervolg moyennes 2023-2024 staat op de site.

13-9-2023
Eregalerij competitie is aangepast tot  en met seizoen 2022-2023

25-8-2023
Het Excel bestand met aanvangsmoyenne 2023-2024 staat op de site.


Competitie 2023-2024


Van de wedstrijdleider competitie

- Herman Kosse is seizoen 2023-2024 wedstrijdleider van alle klassen!
- Teams kunnen opgegeven worden tot 30 juni 2023 door middel van opgave formulier (zie excelbestand bovenaan deze pagina) aan de wedstrijdleider competitie Herman Kosse.
- Opgave van de teams via de email aan Hermanwlcomp@knbb-noo.com o.v.v. opgave comp 2023-2024
- In september gaat de competitie van start de eerste helft loopt tot half december de tweede helft begint dus op 15 december vanaf die datum zullen dus ook de moyenne's worden herzien.
- In Alle klassen wordt er met 3 spelers gespeeld.
- Er blijft een C-1 competitie binnen ons district, ook de A klasse heeft competitie in ons district.
- Bovenaan deze pagina staan de documenten reglement landscompetitie (WRLC)en toelichting 2023-2024

Invoeren uitslagen:
- Let op! in verband met nieuwe regels dienen de uitslagen van NO spelers nog de zelfde avond te worden ingevoerd, zij worden  de eerste 4 wedstrijden na iedere wedstrijd herzien, Na 4 wedstrjden hebben ze een officeel moyenne!
  Hierdoor is het mogelijk dat de teamindeling  de eerst volgende wedstrijd is gewijzigd.
- Wedstrijd uitslagen dezelfde avond invoeren uiterlijk binnen 48 uur na de gespeelde wedstrijd te gebeuren. (voer uitslagen optijd in dit scheelt een hoop emails voor de wedstrijdleider)
- wedstrijd uitslagen kunnen zowel door thuis als uit spelende ploeg gedaan worden.

Verzetten van de wedstrijden:
- Verzette wedstrijden dienen binnen twee weken na de ingeplande wedstrijddatum gespeeld te worden.
- De laatste twee weken van de eerste helft en de tweede helft mogen er geen wedstrijden meer verzet worden.
- Aan wedstrijdleider competitie doorgeven wanneer wedstrijden worden verzet. Deze zet de wedstrijden dan op de nieuwe datum in biljartpoint.

Teamsamenstellingen:
- De opgegeven teamsamenstellingen mogen tot en met 14 december (eind van de eerste helft competitie) nog aangepast worden!
- Daarna mogen de teams alleen bij langdurige ziekte of bij overmacht gewijzigd worden echter alleen in overleg met de wedstrijdleiders van de competitie.

Extra punten:
De extra punten krijg je als speler als je boven je moyenne speelt.
Een speler die een moyenne onder de ondergrens van de klasse heeft krijgt pas de extra punten wanneer zijn moyenne boven de ondergrens van de klasse is.
Ondergrenzen van de klassen zijn:
C-4  > 0.00
C-3  > 1.00
C-2  > 2.00
C-1  > 3.00
B-2  > 0.300
B-1  > 0,440
A     > 0,300

Voorbeeld in de C3 klasse: speler heeft moyenne van 0.978 wanneer hij 0.999 speelt krijgt hij geen extra punten ook al speelt hij boven zijn eigen moyenne,
 wanneer hij 1,001 speelt krijgt de speler wel de drie extra punten.



  Competitie kalender 2023-2024

- Aanleveren van Teams voor 15 maart 2024 (dames voor 15 april 2024 )
- Aanleveren van locaties naar gewest voor 20 maart 2024
- District Beslissings wedstrijden  C-2 woensdag 23 april 2024
- District Beslissingswedstrijden  C-4 donderdag 18 april 2024
- District Kruisfinales C-3 zaterdag 20 april 2024
- inleveren afgevaardigden naar het gewest voor 13 mei 2024
- Gewestelijke tussenronde C en B klassen zaterdag 25 mei 2024, A klasse en Dames zondag 26 mei 2024
- Gewestelijke finale C en B klassen zaterdag 1 juni 2024, A klasse en Dames zondag 2 juni 2024.
- Landsfinale (gedecentraliseerd)
C-1, C-2, C-3, C-4 + 
A-klasse + dag biljarten teams Libre + NK open Jeugd:  in het weekeind van: Zaterdag 15 juni 2024, zondag 16 juni 2024,
 B-1 en B-2 + Dames beker + Parkinson toernooi + dag biljarten teams Driebanden: in het weekeind van: zaterdag 22 juni 2024 en zondag 23 juni 2024 

Bijgewerkt:
Eindstand  competitie 2023-2024 Bijgewerkt 24-04-2024

A Klasse: Kampioen : .Carambole 7

B 1 Klasse: Kampioen .Phoenix 12
                      nr 2 Phoenix 11

B 2 Klasse: Kampioen .Mans Genoeg 8
                      nr 2 .Phoenix 13

C 1 Klasse: Kampioen.Fraans Marie 1
                      nr 2  De Kroeg 1

In de overige klassen worden nog kruisfinales en beslissingswedstrijden gespeeld zie schema hieronder.   
 
Let op!! tijdens de vervolg wedstrijden en finales zelf voldoende schrijvers/arbiters meenemen!!!!!!
• Het spelen van een dubbelpartij is NIET toegestaan.


Kruisfinales/beslissingswedstrijden District   
- beslissingswedstrijd C-2 Dinsdag 23 april 2024 19:30 bij Mans Genoeg  te Marienberg
nr 1 C2 A .'t Aahoes 1 - nr 1 C2 B Harwig 1
nr 2 C2 A .
Carambole 13. - nr 2 C2 B .Veenlust 1
Uitslag Beslissingswedstrijden C-2
District kampioen Harwig 1
nr 2 't Aahoes 1
Nr 3 .Carambole 13
Nr 4 .Veenlust 1.


- Kruisfinale C-3 klasse Zaterdag 20 april  2024 11:00 bij BV Padberg te Dedemsvaart
Deze kruisfinale wordt gespeeld volgens een vastgesteld speelschema (de teamleiders ontvangen deze per mail) !!! 
nr 1 C3 A Hoogenweg 1 - nr 1 C3 B, C en D
nr 1 C3 B De Heugte 2 .- nr 1 C3 A, C en D Afgemeld
nr 1 C3 C Phoenix 6 - nr 1 C3 A, B en D
nr 1 C3 D Harwig 6. - nr 1 C3 A, B en C
Uitslag kruis Finale C-3
District kampioen Hoogenweg 1
nr 2 Phoenix 6
Nr 3 Harwig 6
Nr 4 .....


-beslissingswedstrijd C-4 Donderdag 18 april 2023 19:30 bij Carambole te Daarlerveen
nr 1 C4 A .De Herberg 3- nr 1 C4 B ..De Heugte 4
nr 2 C4 A .Hoogenweg 3. - nr 2 C4 B .De Scholle 6.
Uitslag Beslissingswedstrijden C-4
District kampioen ..De Herberg 3
nr 2 .De Heugte 4
Nr 3 .Hoogenweg 3
Nr 4 .De Scholle 6.