Hoofdmenu Bestuur Verenigingen Districtscompetitie Persoonlijke Kampioenschappen
Finale Periode               Vereniging / plaats
Districtsfinale 21 t/m 23 oktober 2022 Phoenix / Coevorden
Gewestelijke finale 9 t/m 11 december 2022 BV Steenwijk/ Steenwijk
Nationale finale 20 t/m 22 januari 2023 BV de Harmonie/Winschoten
Driebanden klein 1e klasse
Uitslag District N.O. Overijssel - 123 Biljartsfinale
2022-2023
                

rangnaamverenigingpntcarbrtmoyennehs
1Wim BrilMans Genoeg142103370,6237
2Mans TuinPadberg101863090,6016
3Henrie NieuwenhuisVeenlust81932890,6676
4Feitze van der HeideDe kroeg81872890,6475
5Alea AliMans Genoeg61983210,6165
6Hans van EngelenCarambole41592890,5504
7Dennis LokPhoenix41603230,4956
8Pauline BeersmaHarwig21373010,4555


Wij wensen Wim Bril en Mans Tuin veel succes bij de gewestelijke finale !
Uitslag Gewestelijke Finale
2022-2023
rangnaamverenigingpntcarmoyennepartij moyennehs
1
2
3
4
5
6
7
8


Uitslag Nationale Finale
2022-2023

Rangnaamverenigingpntcarbrtmoyennehs
1
2
3
4
5
6
7
8