Hoofdmenu Bestuur Verenigingen Districtscompetitie Persoonlijke Kampioenschappen
Finale Periode Vereniging / plaats
Districtsfinale 7 t/m 9 oktober 2022 Carambole / Daarlerveen
Gewestelijke finale 2 t/m 4 december 2022 BC Gorredijk/ Gorredijk
Nationale finale 13 t/m 15 januari 2023 de Posthoorn/Maasdam
Driebanden klein 2e klasse
Uitslag District N.O. Overijssel - 123 Biljartsfinale
2022-2023

Foto gemaakt door Jan Kist
rangnaamverenigingpntcarbrtmoyennepartij moyennehs
1Marcel SchiphorstCarambole101322660.4960.7404
2Martin BeumerMans Genoeg81222420.5040.6455
3Bert KregmeierPhoenix81272590.490.9524
4Bernard PieperPhoenix81202620.4580.6253
5Jan JansenCarambole81223170.3840.5004
6Klaas-Jan van der VeenMarktzicht61162740.4230.5887
7Aad van VelzenMans Genoeg41002570.3890.5885
8Wilco SchiphorstCarambole4993010.3280.4444

Wij wensen Marcel Schiphorst en Martin Beumer veel succes bij de gewestelijke finale.

Uitslag Gewestelijke Finale
2022-2023
rangNaamVerenigingpntcarbrtmoyennepartij moyennehs
1
2
3
4
5
6
7
8



Uitslag Nationale Finale
2022-2023

rangnaamverenigingpntcarmoyennepartij moyennehs
1
2
3
4
5
6
7
8