Hoofdmenu Bestuur Verenigingen Districtscompetitie Persoonlijke Kampioenschappen
Finale Periode Vereniging / plaats
Districtsfinale 23 t/m 25 september 2022 BV Padberg / Dedemsvaart
Gewestelijke finale 25 t/m 27 november 2022 Harwig / Den Ham
Nationale finale 13 t/m 15 januari 2023 de Posthoorn/Maasdam
Driebanden klein 3e klasse interval
Uitslag District N.O. Overijssel - 123 Biljartsfinale
2022-2023

foto's gemaakt door :
rangnaamverenigingpntcarbrtmoyennepartij moyennehs
1Albert KosterDe Kalkwieke10983270,2990.4253
2Bas TerlouwHarwig8922800.3280.4684
3Ad WesselinkMans genoeg8923100.2960.4685
4Johan KroesPadberg8913480.2610.3484
5Joyce KlunderCarambole61053390.3090.4614
6Gerrit BergsmaDe Klaampe6973210.3020.4044
7Henk WebbinkDe Klaampe6873530.2460.3263
8Bertus DonkerPadberg4833660.2260.2853

Wij wensen Albert Koster en Bas Terlouw veel succes bij de gewestelijke finale in Den Ham.

Uitslag Gewestelijke Finale
2022-2023

rangnaamverenigingpntcarbrtmoyennepartij moyennehs
1Bas TerlouwBV Harwig101022460.4140.7084
2Hendrik Slootde Harmonie71133090.3650.4563
3Johan ten TijeBC Gorredijk6802570.3110.4834
4Ron PijperBC Havenstad6962590.3700.4683
5Albert KosterDe Kalkwieke6903100.2900.4283
6Henk de KeyzerH.B.C.4782890.2690.4044
7Eeltje FolkertsmaBC Akkrum3943060.3070.5273
8

Wij wensen Bas Terlouw veel succes bij het Nederlands Kampioenschap in Maasdam

Uitslag Nationale Finale
2022-2023
rangNaamVerenigingpntcarbrtmoyennepartij moyennehs
1
2
3
4
5
6
7
8