Hoofdmenu Bestuur Verenigingen Districtscompetitie Persoonlijke Kampioenschappen
Finale Periode Vereniging / plaats
Districtsfinale 4 t/m 6 november 2022 BV Padberg / Dedemsvaart
Gewestelijke finale 13 t/m 15 januari 2023 de Nostalgie/Oudemirdum
Nationale finale 24 t/m 26 februari 2023 BV Horna/Hoorn
Libre klein 4e klasse interval
Uitslag District N.O. Overijssel - 123 Biljartsfinale
2022-2023

Foto gemaakt door: Carla Diek
rangnaamverenigingpntcarbrtmoyennepartij moyennehs
1Willy KastermansWapen van Vriezenveen122511761.4261.8508
2Mark KottierHarwig102582051.2581.85710
3Johan KroesBV Padberg82571831.4042.15712
4Hans MenderinkMans Genoeg82621921.3642.04713
5Jeffrey BallastCarambole72562011.2731.3667
6Jan HulstMarktzicht62382001.1901.6409
7Nomdo Mulderde Viersprong42032270.8941.1666
8Gerard GoettschBV Padberg12001941.0301.4336

Wij wensen Willy Kastermans en Mark kottier veel succes bij de gewestelijke finale.

Uitslag Gewestelijke Finale
2022-2023
Rangnaamverenigingpntcarbrtmoyennehs
1
2
3
4
5
6
7
8



Uitslag Nationale Finale
2022-2023

rangNaamverenigingpntcarbrtmoyennehs
1
2
3
4
5
6
7
8