Hoofdmenu Bestuur Verenigingen Districtscompetitie Persoonlijke Kampioenschappen Foto Archief
Fotoarchief van diverse finales PK en Teams











Nationale finale  Libre-kl 1e klasse
2020-2021  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Gewestelijke finale  Libre-kl 1e klasse
2020-2021  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
District finale Libre-kl 1e klasse
2020-2021 interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Nationale finale  Libre-kl 2e klasse
2020-2021  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Gewestelijke finale  Libre-kl 2e klasse
2020-2021  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
District finale Libre-kl 2e klasse
2020-2021 interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Nationale finale  Libre-kl 3e klasse
2020-2021  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Gewestelijke finale Libre-kl 3e klasse
2020-2021   interval
Kampioen
nr 2
nr 3
District finale Libre-kl 3e klasse
2020-2021  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Nationale finale Libre-kl 4e klasse
2020-2021 interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Gewestelijke finale  Libre-kl 4e klasse
2020-2021  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
District finale Libre-kl 4e klasse
2020-2021 interval
Kampioen
nr 2
nr 3




District Kampioen C1 klasse 2019-2020:

i.v.m. Corona geen Kampioenen
District Kampioen C2 klasse 2019-2020:

i.v.m. Corona geen Kampioenen
District Kampioen C3 klasse 2019-2020:

i.v.m. Corona geen Kampioenen
District Kampioen C4 klasse 2019-2020:

i.v.m. Corona geen Kampioenen

District Kampioen B2 klasse 2019-2020:

i.v.m. Corona geen Kampioenen
District Kampioen B1 klasse 2019-2020:

i.v.m. Corona geen Kampioenen
District Kampioen A klasse 2019-2020:

i.v.m. Corona geen Kampioenen
Nationale finale Bandstoten hfdklasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Niet Gespeeld ivm Corona
Gewestelijke finale Bandstoten hfd klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Niet Gespeeld ivm Corona
Nationale finale Bandstoten 1e klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Niet Gespeeld ivm Corona
Gewestelijke finale Bandstoten 1e klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Niet Gespeeld ivm Corona
District finale Bandstoten 1e klasse
2019-2020  interval
Kampioen John Luc Hutten (d'Oale Delle)
nr 2 Robert Kroezen (Phoenix)
nr 3 Fred Leusink (BC de Viersprong)
Nationale finale Bandstoten 2e klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Niet Gespeeld ivm Corona
Gewestelijke finale Bandstoten 2e klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3

District finale Bandstoten 2e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Benny Slot (Phoenix)
nr 2 Wim Bril (d'Oale Delle)
nr 3 Geelis Boer (BC de Viersprong)
Nationale finale Bandstoten 3e klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Gewestelijke finale Bandstoten 3e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Peter Lutz (Zwolse biljartclub te Zwolle)
nr 2 Eisse Bolt (BC Old Inn te Woldendorp)
nr 3 Alice van Dieren (SMR te Hattum)
District finale Bandstoten 3e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Roelof Meijerink (BV het Punt)
nr 2 Hans Menderink (BV Marienberger)
nr 3 Jeffrey Ballast (Nieuwoord)
Nationale finale Driebanden-kl
Rolstoelspelers  2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Niet Gespeeld ivm Corona


Nationale finale Driebanden-groot
  Extra klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Niet Gespeeld ivm Corona



Gewestelijke finale Driebanden-groot
 Extra  klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Niet Gespeeld ivm Corona
Nationale finale Driebanden-groot
  Overgangs klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Niet Gespeeld ivm Corona
Gewestelijke finale Driebanden-groot
  overgangs  klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Niet Gespeeld ivm Corona
Nationale finale Driebanden-groot
1e klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Niet Gespeeld ivm Corona
Gewestelijke finale Driebanden-groot
 1e klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Niet Gespeeld ivm Corona
Nationale finale Driebanden-kl
hft  klasse
2019-2020  interval
Kampioen Benny Smidts (DAB te Geldrop)
nr 2 Anton Brouwer (Maarschalk te Hilversum)
nr 3 Rolf Botman (Entree te Wervershoof)
Gewestelijke finale Driebanden-kl
hft klasse
2019-2020  interval
Kampioen Michel Kampherbeek (phoenix)
nr 2 Tammo Bijlsma (de Friesche club te Leeuwarden)
nr 3 Lucas Bronsma (de Harmonie te Winschoten)
Nationale finale Driebanden-kl
1e klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Gewestelijke finale Driebanden-kl
1e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Albert Kuik (de Kolonie te Wilhelminaoord)
nr 2 Ron Steenstra (Valtermond)
nr 3 John Luc Hutten (d'Oale Delle)



District finale
Driebanden-kl 1e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Fred Burgmans (BV Marienberger)
nr 2 Dirk Visser (BC de Viersprong)
nr 3 John Luc Hutten (d'Oale Delle)



Nationale finale
Driebanden-kl 2e klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3



Gewestelijke finale
Driebanden-kl 2e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Piet Bransma (BV Pieter Stuyvesant te Wolvega)
nr 2 Robert Kroezen (Phoenix)
nr 3 Rob Elsenaar (ABC te Assen)

District finale
Driebanden-kl 2e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Robert Kroezen (Phoenix)
nr 2 Kees Jager (
nr 3 Jan Mulder (Marktzicht)







Nationale finale
Driebanden-kl 3e klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3

Gewestelijke finale
Driebanden-kl 3e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Ralph van Dijk
nr 2 Leo de Hoog (bv Padberg)
nr 3 Hans Mager (d'Oale Delle)







District finale
Driebanden-kl 3e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Hans Mager (d'Oale Delle)
nr 2 Leo de Hoog (bv Padberg)
nr 3 G. Heijnen







Nationale finale
Kader 38/2 3e klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Niet Gespeeld ivm Corona
Gewestelijke finale Kader 38/2 3e klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Niet Gespeeld ivm Corona
Nationale finale Libre-kl extra klasse
2019-2020  interval
Kampioen J. Snijders (BC Maarland)
nr 2 T. Van der Ven (KOT)
nr 3 D. Wijers (Carambole)
Gewestelijke finale Libre-kl extra klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Nationale finale Libre-kl hft klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Niet Gespeeld ivm Corona
Gewestelijke finale Libre-kl Hft klasse
2019-2020  interval
Kampioen Peter Gnodde ( het Groene Laken)
nr 2 Feitze van der Heide (de Kroeg)
nr 3 Danny Huls (Zwartemeer)
Nationale finale Dames Libre-kl tot 2e klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Niet Gespeeld ivm Corona

Gewestelijke finale Dames Libre-kl tot 2e klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
District finale Dames Libre-kl tot 2e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Greet Houtman (Phoenix)
nr 2 Janca de Vries (Phoenix)
nr 3 Jacquelien Hutten (Pomerans)
Nationale finale Libre-kl 1e klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3
Niet Gespeeld ivm Corona
Gewestelijke finale Libre-kl 1e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Piet Swart (Biljartschool Dirk van der Veen te Sneek)
nr 2 Gerrit Kuik (Zwartemeer)
nr 3 Jo Hoppinga (BV Dronrijp te  Dronrijp)
District finale Libre-kl 1e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Eric Binnenmars (BV Marienberger)
nr 2 Gerrit Kuik (Zwartemeer)
nr 3 Klaas Bakker (Phoenix)
Nationale finale Libre-kl 2e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Eelco Rommer (BV kralingen te Rotterdam)
nr 2 Johannes van der West (BV DOS Harderwijk)
nr 3 Paul Faessen (BV keer te Cadier en keer)




Gewestelijke finale
Libre-kl 2e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Hans Warners (ABC Assen)
nr 2 Wim Arteleijner ('t Aahoes)
nr 3 Jappie Meetsma (Cuelaction te Drachten)

District finale
Libre-kl 2e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Wim Arteleijner ('t Aahoes)
nr 2 Martin Beumer (d'Oale Delle)
nr 3 Henk Mager (Carambole)




Nationale finale
Libre-kl 3e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Antoon Dercks (jong geleerd Folkel)
nr 2 Jan Dijkstra (biljartschool dirk vd Veen)
nr 3 Jan Verduyn (waterland te Purmerend)




Gewestelijke finale
Libre-kl 3e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Rene de Jong(Jan Wiemers Dokkum)
nr 2 Henk Brinkman (de Brouwerij Nieuwleusen)
nr 3 Jan Dijkstra (biljartschool dirk vd Veen)

District finale
Libre-kl 3e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Erik Pals (De Viersprong)
nr 2 Jan Kist (Carambole)
nr 3 Wim Bril (d'Oale Delle)




Nationale finale
Libre-kl 4e klasse
2019-2020  interval
Kampioen
nr 2
nr 3




Gewestelijke finale
Libre-kl 4e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Joop Lammertsma
nr 2 Greet Houtman (Phoenix)
nr 3 Rudolf Poelarends (Marienberger)

District finale
Libre-kl 4e klasse
2019-2020  interval
Kampioen Rudolf Poelarends (Marienberger)
nr 2 Greet Houtman (bv Phoenix)
nr 3 Jan Rozenveld ( de Viersprong)

    foto: Jacob Bolks
Landskampioen
B-2 klasse 2018-2019 :

Het Punt 3 met
Piet van Nederpelt, Henk de Olde en Henk de Jonge



District Kampioen C-4 klasse 2018-2019 :

De Vlijt 1 met 
Jan Schlepers, Jan Mennink, Jaap van der Heide en Richard Schlepers


District Kampioen C-3 klasse 2018-2019 : Aahoes 2 met
Wim Arsteleijner, Herman Vos, Koen Visschedijk en Raymond Snijders



District Kampioen C-2 klasse 2018-2019 :

Aahoes 1 met
Meine Woudstra, Jos Schlimbach en Richard Dooren
 






District Kampioen C-1 klasse 2018-2019 :

Zwartemeer 1 met
Danny Huls, Gerrit Kuik, Jans Hoogeveen en Piet Heine



District, Gewestelijk en Nationaal Kampioen
B-2 klasse 2018-2019:
Het Punt 3 met
Piet van Nederpelt, Henk de Olde en Henk de Jonge

District Kampioen B-1 klasse 2018-2019:
de Carambole 3 met
Ronnie van Dijk Chris, Bakker, Andre Wuite en Dieks Gierveld








District Kampioen A klasse 2018-2019:
de Carambole 14 met 
Jan Vos, Henk Vos, Bennie Jannink,
Gerrit Scholten en Roy ter Halle




Nationale finale Libre-kl 1e klasse 2018-2019

Kampioen Henny Mecklenveld (de Kroeg)
nr 2
nr 3

Gewestelijke finale
hoofd klasse Bandstoten-kl 2018-2019
Kampioen
nr 2
nr 3
District finale hoofd klasse Bandstoten-kl 2018-2019
Kampioen
nr 2
nr 3
Gewestelijke finale
1e klasse Bandstoten-kl 2018-2019

Kampioen
nr 2
nr 3
District finale 1e klasse Bandstoten-kl 2018-2019
Kampioen
nr 2
nr 3
Gewestelijke finale
2e klasse Bandstoten-kl 2018-2019
Kampioen
nr 2
nr 3
District finale 2e klasse Bandstoten-kl 2018-2019
Kampioen
nr 2
nr 3
Gewestelijke finale
3e klasse Bandstoten-kl 2018-2019

Kampioen
nr 2
nr 3
District finale 3e klasse Bandstoten-kl 2018-2019
Kampioen
nr 2
nr 3



Gewestelijke finale

4e klasse Bandstoten-kl 2018-2019
Kampioen Martin Beumer (d'Oale Delle)
nr 2 Richard Tinga
nr 3 Gerard Liefers







District finale 4e klasse Bandstoten-kl 2018-2019

Kampioen  Jan Regtop (d'Oale Delle)
nr 2  Martin Beumer (d'Oale Delle)
nr 3 Marcel Schiphorst (Carambole)







Gewestelijke finale
5e klasse Bandstoten-kl 2018-2019

Kampioen Jan Beugeling (de Veste)
nr 2 Frans Pordon
nr 3 Geert Kamphuis

District finale 5e klasse Bandstoten-kl 2018-2019

Kampioen Jan Beugeling (de Veste)
nr 2 Frits Derks (wapen van Vriezenveen)
nr 3 Hendrik Jan Veltman (Nieuwoord)


















Gewestelijke finale 3e klasse 3bnd-groot 2018-2019

Kampioen Michel Kampherbeek (Phoenix)
nr 2 Rens Penninx
nr 3 Jeroen Thijs Bos







District finale 3e klasse 3bnd-groot 2018-2019

Kampioen Michel Kampherbeek (Phoenix)
nr 2 Albert Meijer (de Viersprong)
nr 3 Gert Jan Hulst (de Kroeg)


















Gewestelijke finale hoofd klasse 3bnd-kl 2018-2019
Kampioen Gert van Middendorp (de Kroeg)
nr 2 Klaas Kuindersma
nr 3 Lucas Bronsema


District finale hfd klasse 3bnd-kl 2018-2019

Kampioen Peter Timmer (Carambole)
nr 2 Klaas Bakker (Phoenix)
nr 3 Gert van Middendorp
(de Kroeg)





Gewestelijke finale 1e klasse 3bnd-kl 2018-2019
Kampioen Nick Keupink
nr 2 Albert Plender
nr 3 Mirjam Pruim-Emmens (Marienberger)





District finale 1e klasse 3bnd-kl 2018-2019

Kampioen Mirjam Pruim-Emmens (Marienberger)
nr 2 Alea Ali (de Viersprong)
nr 3 Berend Grave (Phoenix)







District finale 2e klasse 3bnd-kl 2018-2019

Kampioen  Jurjen Nutterts
nr 2 Han Felkers
nr 3 Joop de Jong






District finale 2e klasse 3bnd-kl 2018-2019

Kampioen Marcel Schiphorst (Carambole)
nr 2 Theo Vinke (de Viersprong)
nr 3 Marcel van Mil (Carambole)








Gewestelijke finale 3e klasse 3bnd-kl 2018-2019
Kampioen Jan Bosman
nr 2 Wouter de Lange (Veenlust)
nr 3 Jan Berend Stummel
df 3bnd-kl 3ekl 2018-2019
District finale 3e klasse 3bnd-kl 2018-2019
Kampioen Henk Webbink (de Klaampe
nr 2 Wouter de Lange (Veenlust)
nr 3 Arnoud Mannessen (Veenlust)

Gewestelijke finale
Dames tot 2e klasse Libre-kl 2018-2019 interval

Kampioen Sandra Schenkel (BC Deventer'83)
nr 2 Juliette Blokzijl (Phoenix)
nr 3 Janet Kwast (BC de Noordeling)






District finale Dames tot 2e klasse Libre-kl
2018-2019 interval

Kampioen Juliette Blokzijl (Phoenix)
nr 2 Joyce Klunder (Carambole)
nr 3 Angela Kampjes-Keuning (Phoenix)
Gewestelijke finale Libre-kl hoofd klasse 2018-2019
Kampioen
nr 2
nr 3
District finale hoofd klasse Libre-kl 2018-2019
Kampioen Rob de Neef (Padberg)
nr 2  Danny Huls (Zwartemeer)
nr 3 Feitze v.d. Heide (de Kroeg)
Gewestelijke finale Libre-kl 1e klasse 2018-2019
Kampioen Henny Mecklenveld (de Kroeg)
nr 2 Johan Mansier
nr 3 Jan Koster

District finale 1e klasse Libre-kl 2018-2019

Kampioen Henny Mecklenveld (de kroeg)
nr 2  Jans Hoogeveen (Zwartemeer)
nr 3 Klaas Bakker (Phoenix)




Gewestelijke finale Libre-kl 2e klasse 2018-2019
Kampioen Henk Boltjes
nr 2 Robert Kroezen (Phoenix)
nr 3 Harold Hendriks




District finale 2e klasse Libre-kl 2018-2019
Kampioen Jacco Stielstra (Quick)
nr 2  Michel Kampherbeek  (Phoenix)
nr 3 Robert Kroezen (Phoenix)

Gewestelijke finale Libre-kl 3e klasse 2018-2019
Kampioen Alex Watermulder
nr 2 Gerrie Jonker
nr 3 Wilco Schiphorst(Carambole)


District finale 3e klasse Libre-kl 2018-2019

Kampioen Wilco Schiphorst(Carambole)
nr 2  Wim Asteleijner ('t Aahoes)
nr 3 Frits Boessenkool (Marktzicht)








Gewestelijke finale Libre-kl 4e klasse 2018-2019
Kampioen Allerd Hobers
nr 2 Jan-Jurrien Jongman
nr 3 Jennie Beumer-Heijink
(d'Oale Delle)

District finale 4e klasse Libre-kl 2018-2019
Kampioen Jan Eggengoor
(de Pomerans)
nr 2  Jennie Beumer-Heijink
(d'Oale Delle)
nr 3 Jacob Bolks (het Punt)

Gewestelijke finale Libre-kl 5e klasse intval 2018-2019
Kampioen Jacob Pomp
nr 2 Gerard Goettsch (bv Padberg)
nr 3 Auke van de Schoot
df 5e kl libre 2018-2019
District finale 5e kl Libre-kl 2018-2019
Kampioen Gerard Goetssch (Padberg)
nr 2 Gonnes Bos ( Zwartemeer)
nr 3 Thomas Westerink (Het Punt)